Rekonstrukce
rodinných domů
a bytů

Už žádné starosti s rekonstrukcí vašeho bydlení!

Převezmeme starosti ohledně bydlení na sebe a splníme zakázku dle vašeho přání. Ke každému klientovi zaujímáme individuální postoj a věnujeme mu dostatečný prostor k vyjádření všech jeho požadavků. Naše práce zahrnuje komplexní servis od lokálních oprav fasád, přes rozsáhlejší rekonstrukce. Pokud se rozhodnete využít naše služby, zaručujeme vám kvalitně odvedenou práci a dodržení předem dohodnutých termínů. Naše stavební firma je tu pro vás!

Potřebujete pomoc při rekonstrukci vašeho bydlení?

Naše služby

Údržba bytového fondu

Zajišťujeme servisní činnost, která je nutná pro provoz bytových domů a ostatních nebytových prostor. Údržba zahrnuje instalatérské, zednické, klempířské, elektrikářské i stolařské práce.

Fasády

Provádíme kvalitní opravy, zateplení a renovaci fasád na rodinných i panelových domech. Tepelná izolace fasád vám pomůže významným způsobem uspořit finance.

Nebytové prostory

Zrekonstruujeme kompletně interiér i exteriér vašich nebytových prostor. Nový rozměr mohou dostat kanceláře, prodejny, sklady, garáže i další místa ve firemních či rodinných objektech.

Elektrikářské práce

V rámci našich služeb nabízíme kompletní elektroinstalační práce, elektroinstalace nejen v novostavbách, ale i v starších nemovitostích, a také rekonstrukci stávajících elektrorozvodů.

Zednické práce

Zednické práce jsou základem stavby a zahrnují celou řadu činností, mezi než patří obkládačské a bourací práce, stěrkování stěn i stropů, zateplení fasád, štukování a veškerou úpravu zdí.

Obkládačské práce

Vyřešíme za vás veškeré obkládačské práce v jakémkoli rozsahu, včetně dodávky materiálů. Obložíme koupelny, dlažby, schody, balkony a další části interiérů či exteriérů.

Sádrokartonářské práce

Naše praxe v oboru zaručuje vysokou úroveň prováděných sádrokartonářských prací. Patří sem montáže sádrokartonů, podhledů, příček, předsazených stěn i půdních vestaveb.

Topení a kanalizace

Provádíme veškeré vodoinstalatérské práce (rozvody vody, instalatérské práce, kanalizace, ...), včetně pomoci s výběrem technologií a zařizovacích předmětů, které vám dodáme a namontujeme.

Kvalitní stavební materiály získáváme od ověřených dodavatelů

Potřebujete poradit?

Nenašli jste potřebné informace? Napište nám vaše dotazy nebo nás kontaktujte telefonicky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.