Rekonstrukce
rodinných domů
a bytů

Už žádné starosti s rekonstrukcí vašeho bydlení!

Převezmeme starosti ohledně bydlení na sebe a splníme zakázku dle vašeho přání. Ke každému klientovi zaujímáme individuální postoj a věnujeme mu dostatečný prostor k vyjádření všech jeho požadavků. Naše práce zahrnuje komplexní servis od lokálních oprav fasád, přes rozsáhlejší rekonstrukce. Pokud se rozhodnete využít naše služby, zaručujeme vám kvalitně odvedenou práci a dodržení předem dohodnutých termínů. Naše stavební firma je tu pro vás!

  • rekonstrukce koupelen
  • pokládka plovoucí podlahy
  • štukování
  • malování, tapetování
  • opravy fasád, renovace

Potřebujete pomoc při rekonstrukci vašeho bydlení?

Naše služby

Údržba bytového fondu

Zajišťujeme servisní činnost, která je nutná pro provoz bytových domů a ostatních nebytových prostor. Údržba zahrnuje instalatérské, zednické, klempířské, elektrikářské i stolařské práce.

Fasády

Provádíme kvalitní opravy, zateplení a renovaci fasád na rodinných i panelových domech. Tepelná izolace fasád vám pomůže významným způsobem uspořit finance.

Nebytové prostory

Zrekonstruujeme kompletně interiér i exteriér vašich nebytových prostor. Nový rozměr mohou dostat kanceláře, prodejny, sklady, garáže i další místa ve firemních či rodinných objektech.

Elektrikářské práce

V rámci našich služeb nabízíme kompletní elektroinstalační práce, elektroinstalace nejen v novostavbách, ale i v starších nemovitostích, a také rekonstrukci stávajících elektrorozvodů.

Zednické práce

Zednické práce jsou základem stavby a zahrnují celou řadu činností, mezi než patří obkládačské a bourací práce, stěrkování stěn i stropů, zateplení fasád, štukování a veškerou úpravu zdí.

Obkládačské práce

Vyřešíme za vás veškeré obkládačské práce v jakémkoli rozsahu, včetně dodávky materiálů. Obložíme koupelny, dlažby, schody, balkony a další části interiérů či exteriérů.

Sádrokartonářské práce

Naše praxe v oboru zaručuje vysokou úroveň prováděných sádrokartonářských prací. Patří sem montáže sádrokartonů, podhledů, příček, předsazených stěn i půdních vestaveb.

Topení a kanalizace

Provádíme veškeré vodoinstalatérské práce (rozvody vody, instalatérské práce, kanalizace, ...), včetně pomoci s výběrem technologií a zařizovacích předmětů, které vám dodáme a namontujeme.

Kvalitní stavební materiály získáváme od ověřených dodavatelů

Potřebujete poradit?

Nenašli jste potřebné informace? Napište nám vaše dotazy nebo nás kontaktujte telefonicky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Close Menu