Stavba nových
rodinných domů

Stavba rodinných domů na klíč

Rodinný dům rychle, kvalitně a bez starostí! Ušetřete si námahu a stres při stavbě vašeho rodinného domu. Svěřte se nám s vašim přáním a zbytek už nechte na nás. Zajistíme vše od projektu rodinného domu až po obstarání kvalitních materiálů od ověřených dodavatelů. Garantuje kvalitně a odborně provedenou práci, dodržení daných termínu a především stálou cenu dle typu projektu. Proto neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Máte zájem o dům na klíč?

Naše služby

Elektrikářské práce

V rámci našich služeb nabízíme také kompletní elektroinstalační práce, elektroinstalace v novostavbách i rekonstrukce stávajících elektrorozvodů.

Instalatérské práce

Instalatérské práce zahrnují veškeré druhy prací z oblasti kanalizace, topení, plynu a vody. Jedná se například o rekonstrukci rozvodů, výměnu vodoměrů, výměnu a instalaci baterií, umyvadel a dalších.

Sádrokartonářské práce

Naše praxe v oboru zaručuje vysokou úroveň prováděných sádrokartonářských prací. Patří sem montáže sádrokartonů, podhledů, příček, předsazených stěn i půdních vestaveb.

Topení a kanalizace

Provádíme veškeré vodoinstalatérské práce (rozvody vody, domovní vodárny, instalatérské práce, kanalizace, ...), včetně pomoci s výběrem technologií a zařizovacích předmětů, které vám dodáme a namontujeme.

Zednické práce

Zednické práce jsou základem stavby a zahrnují celou řadu činností, mezi než patří obkladačské a bourací práce, stěrkování stěn i stropů, zateplení fasád, štukování a veškerá úprava zdí.

Obkládačské práce

Vyřešíme veškeré obkladačské práce v jakémkoliv rozsahu, včetně dodávky materiálu. Obložíme koupelny, dlažby, schody, balkony a další části interiérů či exteriérů.

Stavební dozor

Naše služby zahrnují i stavební dozor, který je veden z důvodu zajištění stavby dle projektové dokumentace, platných předpisů a norem. Smyslem je správně a bezpečně prováděná práce.

Statické zajištění budov

Zabýváme se komplexními řešeními statického zajištění budov. Jedná se o zesilování betonových a zděných konstrukcí, kde používáme všechny dostupné technologie dle charakteru stavby.

Stavba vašeho vysněného domu v několika krocích

Zakládání stavby - spodní stavba

Hrubá stavba

Rozestavěná stavba

Holobyt

Dokončená stavba na klíč

Potřebujete poradit?

Nenašli jste potřebné informace? Napište nám vaše dotazy nebo nás kontaktujte telefonicky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.